pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2005
  • wyświetleń: 6349

Wróżka prawdę Ci powie - czyli, co czeka Pszczyne

Wróżka Nina swoje zdolności odziedziczyła po matce, która od 15 lat leczy ludzi w Kijowie, jest bioenergoterapeutką. Dziś Nina mieszka w Pszczynie, ma swój salon wróżb „Fenix”. Wróży nie tylko ludziom z Pszczyny, ale także z całej Polski, ma swoich klientów wśród warszawskich VIP-ów, jak i wśród zwykłych ludzi.

Kiedyś, bardzo dawno temu inna Wróżka, w rodzimym Kijowie, przepowiedziała jej sławę i że będzie całe życie podążać za sensem życia i prawdą. Wówczas Nina nie przypuszczała jeszcze, że wcale nie chodziło o jej sens i prawdę, ale wszystkich i wszystko co ją otacza.

Co czeka nasz region i powiat, jak będzie się rozwijał, jakie będą szanse na stworzenie nowych miejsc pracy? Żeby odpowiedzieć na te pytania Wróżka Nina postawiła nam roczny rozkład krzyżowy z kart Tarota.

Rozpoczyna przepowiednię Dziewiątka Kijów przedstawiająca wejście w Nowy Rok. Należy ona do rzędu kart percepcji i mówi o tym, że rok zacznie się raczej bez większych zmian. Na poprawę trzeba będzie cierpliwie poczekać. Dziewiątka Kijów jest pozytywną kartą ze względu na to, że przepowiada tworzenie się mocnego gruntu pod zmiany na przyszłość. Mówi o uczciwości, trzeźwości sądów i prawości, prowadzących ostatecznie do sukcesu.

Druga karta - to Dwójka Denarów, sugerująca problemy finansowe,trudności
w znalezieniu pracy, likwidacje firm i zwolnienia, blokady płatnościowe. Przekonamy się, że nie będzie łatwo uregulować zadowalająco naszych spraw finansowych. Tak będzie wyglądać sytuacja do końca lutego.

Na trzeciej pozycji znalazła się karta Czwórki Kijów. Zapowiada ona spadek przestępczości, jest dobroczynna pod względem pozytywnych międzyludzkich
stosunków. W ogóle rok 2005 zapowiada się znacznie spokojniej niż rok odchodzący. Numerologiczna czwórka daje więcej szans, żeby pokojowo załatwić trudne sprawy, jest kartą rodzinną, lubi spokój, ugodę i daje poczucie bezpieczeństwa. Więc na wiosnę można spodziewać się stopniowej poprawy i powrotu do wytężonej pracy. Niestety, nie obejdzie się bez skandalu w naszym regionie.

Król Mieczy obok Piątki Kijów w negatywnej pozycji wskazują na irytujące, bardzo gorączkowe przepychanki pomiędzy walczącymi grupami politycznymi. Walka o władzę może się opierać o przekupstwa, manipulacje i nieuczciwą rywalizację. Król Mieczy - postać znana i wpływowa odegra istotną rolę w tej skandalicznej sprawie. W pozycji odwróconej karta pokazuje siłę niszczycielskiego oblicza tej osoby. Nie będzie on przykładać się zbytnio do rozwoju regionu, lecz myślał o własnych interesach i korzystnych układach. Nie wykluczam, że będzie to miało związek z nadchodzącymi wyborami.

Ponieważ później pojawiają się karty Waleta Monet i Siódemki Kijów, które wróżą dużo zamieszania, początek dużych zmian na dalszą przyszłość i rywalizację pomiędzy wpływowymi ludźmi o „ciepłe stołki”. Możliwe, że powstaną nowe duże punkty handlowe, co oczywiście jest korzystne dla regionu, bo dla wielu bezrobotnych
osób oznacza to możliwość zatrudnienia, lecz dla małych handlowych przedsiębiorstw będzie to ostateczny krok do zagłady.

Arkan Wielki Pustelnika - kolejna karta w naszym rocznym rozkładzie - jest odzwierciedleniem powagi, doświadczenia i życiowej mądrości, symbolizuje upływ czasu i głębokie przemyślenia po tym, jak już dokonamy jakichś zmian. Mówi ona o tym, że uczymy się na pomyłkach i błędach po to, żeby w przyszłości nie powielać tego, co już kiedyś nasze życie skomplikowało. Dla regionu to dobry znak. Tym bardziej, że na ostatniej pozycji rozkładu pojawia się Wielki Arkan Słońca. Jest to niesamowicie mocna karta, daje gwarancję, że nic nie będzie tak skomplikowane, żeby nie można było rozwiązać tych problemów drogą pokoju i mądrości.

Rok powinien dobrze się skończyć, ogólnie można powiedzieć, że sytuacja w regionie poprawi się. Nie od razu, stopniowo, bo stan obecny jest po prostu nieciekawy. Pojawienie się takich osób, jaką przedstawia w rozkładzie karta Króla Mieczy jest niepokojącym sygnałem. Żeby nie stało się tak, że wszyscy będą walczyć
i borykać się z problemami, żeby utrzymać się na odpowiednim poziomie w rywalizacjach regionalnych, a później jakiś „WŁADCA” uzna za własny sukces, bagatelizując całe poświęcenie otoczenia. Pamiętajmy, że takie osoby dochodzą do władzy dzięki manipulacjom i oszustwom.

W kartach nie ma katastrofy, która mogłaby zniszczyć region, ale trzeba liczyć się z trudnościami. Piątka Kijów zwiastuje pokonywanie problemów, choć sytuacja gospodarcza obecnie temu nie sprzyja, a mamy przed sobą jeszcze zmianę układów
politycznych. Od razu nie zauważymy drastycznych zmian, ale jest nadzieja na poprawę ogólnego stanu rzeczy. Możemy wpłynąć na to jako zwyczajni obywatele, wybierając na senatorów i posłów do Sejmu RP odpowiednie osoby. Pasywne przyglądanie się i myślenie, że nas to nie dotyczy prowadzi do tego, że do władzy dochodzą nieodpowiedni ludzie, którzy są zapatrzeni wyłącznie we własne korzyści i możliwości zdobycia dla siebie jak najwięcej korzyści.

Czeka nas w nadchodzącym roku dużo pracy, dużo wyrzeczeń i zaciskanie pasa, jednak to wszystko przyniesie pozytywny skutek, ale nie wcześniej niż pod koniec roku.

Wysłuchała: Karolina Dzida / Gazeta Pszczyńska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.