pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2375

Opłatkowe spotkanie seniorów

W miniony czwartek w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe seniorów. Zaproszenia wysłano do 250 najstarszych kobiórzan, czyli wszystkich, którzy w tym roku ukończyli co najmniej 75 lat.

W sali domu kultury zebrało się około 100 osób, które wcześniej potwierdziły swój udział. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych przez wójta Eugeniusza Lubańskiego, przedstawiono także gości: księdza proboszcza Damiana Suszkę, dyrektora Szkoły Podstawowej Beatę Witańską, dyrektora Domu Kultury Wojciecha Paździora, wiceprzewodniczącego rady Czesława Świerkota oraz byłego wójta Stefana Ryta.

Spotkanie opłatkowe seniorów w Kobiórze - 12.2014
Spotkanie opłatkowe seniorów w Kobiórze - 18.12.2014. · fot. UG Kobiór


Po odmówieniu modlitwy i poświęceniu opłatków przez księdza proboszcza rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez zespół "Kobiórsko Czelodka". Po koncercie goście składali sobie życzenia oraz dzielili się opłatkiem, a następnie zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku.

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.