pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 grudnia 2014
  • wyświetleń: 5818

Foto-dnia: kłopot z parkowaniem?

Czytelnicy nierzadko na naszą redakcyjną skrzynkę nadsyłają zdjęcia źle zaparkowanych samochodów, które są pozostawiane na pasach, chodnikach lub nawet na drogach. Tym razem trafiły do nas dwie fotografie z ulicy Bogedaina i Bolesława Chrobrego.

Czasem krótki spacer wystarczy, by dostrzec jak zdarza się parkować niektórym kierowcom. Poniżej zamieszczone zdjęcia, przedstawiające zaparkowane niewłaściwie samochody, zostały zrobione na odcinku krótszym niż sto metrów.

samochód, parkowanie, auto, pojazd, parking
Samochód zaparkowany na ulicy Bogedaina na pasie do skrętu w prawo. · fot. nadesłane przez czytelnika


Niestety ten prawoskręt często zastawiany jest przez samochody. Dzieje się tak często na wskazanym miejscu pod Szkołą Podstawową nr 1 w Pszczynie oraz nierzadko - zwłaszcza w okresie gorączki zakupowej - na ulicy Męczenników Oświęcimskich przy zjeździe w ulicę Broniewskiego, gdzie znajduje się kilka dużych sklepów.

samochód, parkowanie, auto, pojazd, parking
Samochód zaparkowany na chodniku przy ulicy Bolesława Chrobrego w Pszczynie · fot. nadesłane przez czytelnika


Zupełnie inna historia to samochody pozostawiane na chodnikach. Najczęściej uwagę na to zwracają mieszkańcy osiedla Piastów, tłumacząc, że pojazdy pozostawione w tym miejscu znacznie utrudniają im przejście i czynią je rzadko niemożliwym w przypadku osób spacerujących z dziecięcym wózkiem. W powyższym przypadku samochód pozostawiono w sąsiedztwie ulicy Bolesława Chrobrego.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.