pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4968

Braci Jędrysików: zadymienie domu

W niedzielę popołudniu strażacy interweniowali na ulicy Braci Jędrysików, gdzie doszło do zadymienia pomieszczeń w jednym z budynków.

Około godziny 15.20 strażacy otrzymali wezwanie dotyczące zadymienia w jednorodzinnym budynku mieszkalnym przy ulicy Braci Jędrysikow w Pszczynie. Okazało się, że przyczyną jest niedrożny przewód kominowy. Strażacy oddymili i przewietrzyli pomieszczenia.

Na miejscu interweniowało także pszczyńskie pogotowie ratunkowe, które zabrało karetką do szpitala na obserwację 59-letnią właścicielkę domu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie apeluje o zachowanie ostrożności podczas sezonu grzewczego. Tylko od października 2013 roku do marca 2014 roku w samym województwie śląskim w 1862 interwencjach związanych z tlenkiem węgla na skutek zaczadzenia zginęło 9 osób, a 645 zostało rannych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.