pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 grudnia 2014
  • wyświetleń: 16439

Nowy sklep 24h z alkoholem

Artykuł sponsorowany:

Na osiedlu Piastów w Pszczynie został otwarty nowy całodobowy sklep "Toast" z alkoholem. Mieści się przy ulicy Dobrawy 8/1. Zapraszamy na świąteczno-noworoczne zakupy!

Sklep "Toast" to bogata oferta trunków, w tym alkohole premium oraz alkohole niszowe, ponad 100 rodzajów win świata, polskie piwa regionalne oraz piwa czeskie. "Toast" to największy wybór alkoholi w mieście, wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Toast


Oferta sklepu całodobowego "Toast" to też papierosy, tytoń i e-papierosy. Zakupią tu Państwo także: upominki, kosze oraz zestawy prezentowe (również przygotowywane pod indywidualne zamówienia), kawę, herbatę, lody oraz przekąski.

Sklep został specjalnie zaprojektowany, by wszystko było przejrzyste oraz by czuli się tu Państwo dobrze. Stawiamy na profesjonalną i przygotowaną obsługę, bo zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.

Toast
Całodobowy sklep monopolowy "Toast"


Tuż przy sklepie "Toast" znajduje się wielostanowiskowy, bezpłatny parking, gdzie na czas zakupów można pozostawić samochód. W punkcie istnieje możliwość płatności kartą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również bankomat.Dodatkowo "Toast" oferuje zaopatrzenie imprez okolicznościowych z dowozem pod wskazany adres. Dla naszych Klientów jest także możliwość zamówienia na życzenie ciężko dostępnych alkoholi klasy premium.

Więcej informacji o sklepie, asortymencie, bieżących promocjach i nowościach znajdą Państwo na stronie www.facebook.com/toastmonopol.

---

Toast - Monopolowy Całodobowy
ul.Dobrawy 8 /1 (przy osiedlu Piastów)
43-200 Pszczyna
www.facebook.com/toastmonopol