pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1760

Spotkanie wigilijne w Pawłowicach

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach we wtorek, 16 grudnia, zorganizował przedświąteczne spotkanie dla osób samotnych i potrzebujących.

Już po raz czternasty samotni i potrzebujący mieszkańcy gminy Pawłowice spotkali się przy wspólnym stole, aby razem świętować nadchodzące Boże Narodzenie. Obecny na spotkaniu Franciszek Dziendziel, wójt gminy, złożył wszystkim najlepsze życzenia i dorzucił garść wiadomości dotyczących najbliższych planów rozwoju gminy, szczególnie tych dotyczących osób starszych.

Wigilia dla samotnych i potrzebujących w Pawłowicach - 16.12.2014 · fot. UG Pawłowice


Życzenia złożył także ks. Eugeniusz Paruzel - proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela, który odczytał również fragment ewangelii dotyczący Bożego Narodzenia i wszyscy zasiedli do świątecznego poczęstunku.

Na stole pojawił się barszcz z uszkami, zasmażana kapusta i ryba. Były też prezenty. Drobne upominki promocyjne, słodycze i ręcznie robione kartki z życzeniami przygotowane przez członkinie stowarzyszenie Kobiece Centrum Twórczości.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.