pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1809

Bezpłatne szkolenia dla rolników

Za nami:

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie - Powiatowy Zespół w Pszczynie ogłasza nabór na bezpłatne szkolenia chemizacyjne.

Darmowe szkolenia dla rolników odbędą się w marcu przyszłego roku, w poszczególnych terminach:
  • 4 marca - świetlica przy ul. Powstańców Śląskich 1 w Studzionce
  • 19 marca - Urząd Miejski w Pszczynie
  • 21 marca - Kółko Rolnicze przy ul. Kopernika 14 w Pszczynie.


Kursy są przeznaczone dla osób, którym skończył się termin ważności zaświadczenia lub osób, które chcą przedłużyć jego ważność. W każdym szkoleniu może brać udział wyłącznie 25 osób. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, jednorazowy kombinezon ochronny oraz wyżywienie. Kurs zakończy się testem sprawdzającym wiedzę i otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu, które ważne jest przez 5 lat.

Osoby, które do tej pory nie ukończyły szkolenia w zakresie stosowania środków ochrony roślin muszą ukończyć szkolenie chemizacyjne w zakresie podstawowym (2 dni), a jego koszt wynosi 120 złotych. Pierwszy dzień kursu przewidziano na 12 stycznia, a drugi na 14 stycznia. Szkolenie to odbędzie się w budynku Kółek Rolniczych przy ul. Kopernika 14 w Pszczynie.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane powinny się zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu (32) 210-33-28, 515-275-909, 515-275-910 lub osobiście w siedzibie PZDR przy ul. Kopernika 14 w Pszczynie.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.