pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 grudnia 2014
  • 31 grudnia 2014
  • wyświetleń: 7350

Kolędowali z Kulejącymi Aniołami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pszczynie serdecznie dziękuje wszystkim Gościom, którzy w niedzielę 28 grudnia przybyli na uroczyste kolędowanie połączone z Mszą Świętą w Kościele Parafialnym p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku.

Obecność każdego z Was była dla nas wielkim darem, świadectwem otwartości na drugiego człowieka. Wyrazem wiary, nadziei i miłości, które dzięki obecności tylu gości umocniły się w naszych rodzicielskich sercach. Dziękujemy w imieniu naszych Kulejących Aniołków, które z utęsknieniem oczekują otwarcia ich nowego Domu.

Kolędowali z Kulejącymi Aniołami - 28.12.2014 · fot. PSOUU


Szczególne podziękowania kierujemy do Panów Jacka Kotajnego i Tomasza Bratka - inicjatorów i organizatorów tego wydarzenia, a także składamy je dla Księdza Proboszcza Grzegorza Stephana, Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku, dla rodzin: Tomża, Gibas, Wiera oraz dla firm: Zorka, Eurogast, ZRB Krawieczek, Instalbud, Plater, Multiform, Mirpol. Dziękujemy grupie artystów Estrady Regionalnej Równica, która swoimi występami zapewniła nam uroczysty, świąteczny nastrój.

Dziękujemy wszystkim, którzy ten wieczór spędzili z nami w domowej, ciepłej atmosferze w naszym nowym Domu - swoja obecnością ogrzaliście mury Domu wnosząc w jego progi wiele ciepła i miłości. Dziękujemy osobom prywatnym, przyjaciołom, darczyńcom, którzy od wielu lat wspierają nas dobrym słowem i swoją ofiarnością realizacji naszego dzieła budowy nowego Domu Kulejących Aniołów Piasku.

Na nadchodzący Nowy 2015 Rok życzymy wszystkim wiele nieocenionego zdrowia, realizacji planów i zamierzeń; życzymy wiele pomyślności oraz błogosławieństwa Bożego na każdy nadchodzący dzień.

PSOUU

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dom Kulejących Aniołów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dom Kulejących Aniołów" podaj