pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 grudnia 2014
  • wyświetleń: 7174

M.Kolon przewodniczącym komisji

Maciej Kolon, radny sejmiku wojewódzkiego, mieszkaniec Piasku został przewodniczącym komisji sportu, turystyki i rekreacji.

Wśród zadań komisji są tematy związane z rozwojem i promocją kultury fizycznej, turystyki i rekreacji, planami rozwoju bazy (urządzeń) sportowo-turystycznej, wydatkowaniem środków finansowych i kwestia potrzeb osób niepełnosprawnych w dziedzinie rehabilitacji ruchowej.

Maciej Kolon
Maciej Kolon zdobył mandat radnego w sejmiku wojewódzkim.


W komisji znalazła się także Julia Kloc, która jest mieszkanką gminy Kobiór. Radna udzielać się będzie również w komisjach: rozwoju i zagospodarowania przestrzennego oraz statutowo-regulaminowej. Maciej Kolon jest natomiast także członkiem komisji rewizyjnej.

Julia Kloc
Julia Kloc jest radną w sejmiku wojewódzkiego · fot. facebook.com


Co ciekawe, Maciej Kolon nie startował w wyborach do sejmiku z okręgu, w którym znajdował się powiat pszczyński. O głosy wyborców - skutecznie - walczył w Bielsku-Białej oraz powiatach: bielskim, cieszyńskim, żywieckim. Podobnie Julia Kloc, która mandat zdobyła w okręgu obejmującym miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.