pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 grudnia 2014
  • 21 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4881

Kup lampki świąteczne w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Zbliża się moment, by świątecznie przed Bożym Narodzeniem ozdobić lampkami swój dom i ogród. Wszelkie akcesoria, które sprawią, że w grudniu będą one wyglądać bajecznie znajdziecie w sklepie przy ulicy Bratniej 1A w Pszczynie (codziennie do 22.00!). Wystawiamy faktury VAT!

Sklep oferuje olbrzymi wybór lampek świątecznych, którymi można przyozdobić taras, balkon, a nawet ogród w okresie świątecznym. Przy ulicy Bratniej 1A nie brakuje także ozdób na choinkę i o domu. Znaleźć tu można między innymi pięknie zdobione szklane bombki polskiej produkcji. Jednym słowem - wszystkie ozdoby!Nastrój świąteczny to także właśnie choinka. W sklepie zamówić można drzewko sztuczne (także w doniczce). Dostępne są także przedłużacze do lampek.

Sklep znajduje się przy skrzyżowaniu z ulicą Bielską. Czynny jest przez siedem dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli), codziennie od godziny 8.00 do 22.00.

Oferujemy również dowóz (po godzinie 17.00) lampek świątecznych pod wybrany adres na terenie miasta Pszczyna w cenie 10 zł oraz do sołectw po wcześniejszym uzgodnieniu ceny. Istnieje także możliwość montażu lampek (na podstawie ustaleń telefonicznych - 506-142-415).


Sklep, Bratnia 1A, Pszczyna


W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również sklep, który oferuje bogaty wybór wysokiej jakości artykułów zoologicznych. Jest pokarm dla psiaków, kotów, chomików, rybek, ptaków. Są legowiska miski, obroże, smycze i kagańce, a także mnóstwo zabawek dla pupili. Można kupić także piękne rybki do domowego akwarium.

Sklep zoologiczny


---

ul. Bratnia 1A
43-200 Pszczyna
Tel. 506-142-415