pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2014
  • 11 grudnia 2014
  • wyświetleń: 8936

Ze starówki znika pizzeria

Niespełna rok na pszczyńskiej starówce była otwarta pizzeria Calimero. To kolejny lokal, który w ostatnim roku zniknął z gastronomicznej mapy naszego miasta.

Pizzeria mieściła się przy ulicy Bankowej, oferowała dania kuchni włoskiej oraz hamburgery. W karcie były również zestawy obiadowe. Wcześniej funkcjonowała w Jankowicach.

W 2014 roku zdają się spełniać czarne scenariusze dla wielu pszczyńskich lokali gastronomicznych. Tylko w ostatnich miesiącach zamknięto dwie znane również poza Pszczyną restauracje: Kuchnia i Wino (której sława w całej Polsce wyrosła po wizycie Magdy Gessler) i Stara Piekarnia przy Rynku. Dodatkowo działalność zakończyła kultowa Pszczynianka.

Na szczęście ofertę gastronomiczną dość prędko starają się uzupełniać nowe punkty. W ostatnich tygodniach otwartych zostało kilka kawiarni, m.in: The Coffee Factory, Coffee Bistro i Kawiarnia w Stajniach Książęcych.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.