pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4026

Eko Ciacho: cukiernio-kawiarnia

Artykuł sponsorowany:

Uwielbiamy słodkości, szczególnie te domowe, przywołujące wspomnienie beztroskich lat dzieciństwa. Z tej miłości do słodyczy i zdrowego jedzenia powstała w Pszczynie przy ulicy Warownej 17 nowa cukiernio-kawiarnia - Eko Ciacho!

W naszej pracowni wypiekamy ciacho domowymi sposobami. Świeże jaja, masło, twaróg, miód, orzechy, kakao, laska wanilii, owoce - to właśnie składniki gwarantują wyjątkowy smak naszych wypieków. Proponujemy przyjemną alternatywę dla tych, którzy tęsknią za domowymi wypiekami, a nie mają czasu piec ich w swoich domach.

Ecobakery


Naszym celem jest odpowiadać na potrzeby wymagających Klientów i przemycić w ciachach chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku... naturalnie! Nasze cukiernie to słodki melanż tradycji z nowoczesnością, które zapraszają do środka swoim oryginalnym wystrojem oraz aromatem wyśmienitej kawy.

Ecobakery
Cukiernio-kawiarnia Eko-Ciacho. Zapraszamy od poniedziałku do soboty!


Tworzymy je dla tych, którzy podobnie jak my, tęsknią za domem, w którym unosi się wspaniały zapach świeżo upieczonego ciasta. Przyjdź i odkryj smak Eko Ciacha!

Nasza cukiernio-kawiarnia jest otwarta od poniedziałku do soboty od godziny 8.00 do 17.00.

Możesz się nim rozkoszować na miejscu, ale możemy je również zapakować na wynos. Potrzebujesz osłodzić negocjacje, szkolenie czy spotkanie biznesowe w siedzibie Twojej firmy? Nasze ciacha i ciasteczka będą wyśmienitym dodatkiem do serwowanej gościom kawy.

Eko Ciacho - Pszczyna, Warowna 17


Pomożemy Ci również w promocji Twojej firmy w trakcie targów, konferencji, prezentacji. Nasze wypieki wspaniale uwieńczą organizowane przez Ciebie imprezy okolicznościowe, firmowe i wesela. Torty przygotowujemy zawsze na indywidualne zamówienie i ozdabiamy według życzenia Klienta.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, restauracje, hotele, centra kongresowe i domy weselne, a także organizatorów eventów, targów, konferencji i szkoleń. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać się ze szczegółami oferty. Wspólnie przygotujemy coś wyjątkowego!

---

Cukiernio-kawiarnia Eko-Ciacho
ul. Warowna 17
43-200 Pszczyna
Tel. 514-039-666
Tel. 660-629-886
www.eko-ciacho.pl

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek - sobota: 8.00 - 17.00