pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1089

Biznes przy porannej kawie

Bank Spółdzielczy w Miedźnej po raz kolejny serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu "Biznes przy porannej kawie".

Spotkanie odbędzie się w piątek, 12 grudnia o godzinie 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Miedźnej. Temat spotkania: "Windykacja czy prewencja - jak zabezpieczyć firmę przed nieuczciwymi kontrahentami."

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy potwierdzić swój udział w spotkaniu telefonicznie pod numerem (32) 211-62-10 wew. 40.

---

"Biznes przy porannej kawie" to już II edycja bezpłatnych spotkań dla Przedsiębiorców. Charakter tychże spotkań sprzyja nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów, wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. Każde spotkanie jest okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń. I edycja obejmowała 8 spotkań biznesowych, które cieszyły się Państwa zainteresowaniem, co świadczy o potrzebie nawiązywania kontaktów i zdobywania wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki takiej formie spotkań umożliwiliśmy firmom odnaleźć się na rynku oraz pomóc rozwinąć ich potencjał.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.