pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2817

Połączą Studzionkę z Pawłowicami?

Skomunikować Studzionkę z Pawłowicami to cel, jaki wyznaczyły sobie lokalne samorządy. To także odpowiedź na ogromne potrzeby mieszkańców obu miejscowości. W tej sprawie pod koniec listopada spotkali się w Pawłowicach burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz Marek Lucjan pełniący wówczas obowiązki wójta gminy Pawłowice.

Podczas roboczej wizyty burmistrz Pszczyny omówił najważniejsze potrzeby w zakresie skomunikowania Pawłowic i Studzionki. Są one zbieżne z planami Marka Lucjana. Jak informuje Urząd Miejski, jest duża szansa, że w najbliższym czasie obie gminy wypracują wspólne rozwiązanie.

Pawłowice, Studzionka, Skrobol, Lucjan
Skomunikować Studzionkę z Pawłowicami - ten cel wyznaczyli sobie samorządowcy. · fot. UM Pszczyna


Na spotkaniu padły propozycje, jak rozwiązać problem. Będą one teraz analizowane w merytorycznych wydziałach. Pomysłem jest przedłużenie jednej z linii, które obecnie obsługiwane są na terenie gminy Pawłowice. Podczas spotkania poruszono także kwestię połączeń Pawłowic z Bąkowem oraz Strumieniem.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.