pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1538

Spotkanie szkół Hadynowskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W ostatni poniedziałek listopada szkoły podstawowe noszące imię Stanisława Hadyny spotkały się w Chorzowskim Centrum Kultury. W spotkaniu uczestniczyli również uczniowie szkoły we Frydku.

Przedstawiciele szkół spotkali się, by porozmawiać z Panią Zofią Dytko, współpracownicą profesora Stanisława Hadyny. Uczniowie zaprezentowali swoje teksty gwarowe jako podziękowanie dla prelegentki. Szkołę z Frydku reprezentowała Zuzia Mika z klasy trzeciej.

Spotkanie szkół Hadynowskich w Chorzowie - 24.11.2014 · fot. SP we Frydku


Spotkanie Szkół Hadynowskich uwieńczone zostało przedstawieniem teatralnym "Zemsta" Aleksandra Fredro w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego z Wrocławia. Następnie uczniowie z Polskiej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny w Bystrzycy i ze Szkoły Podstawowej im. S. Hadyny we Frydku spędzili miło czas w Szkole Podstawowej nr 25 im. S. Hadyny w Chorzowie-Maciejkowicach. W wycieczce brali udział uczniowie z klas szóstej i czwartej naszej szkoły.

Szkoła Podstawowa im.Stanisława Hadyny we Frydku

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj