pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2567

"Koszary Ułańskie" zapraszają

Artykuł sponsorowany:

Centrum handlowo-targowe "Koszary Ułańskie" w Pszczynie zaprasza na przedświąteczne zakupy!

Pomimo rozpoczęcia następnego etapu rozbudowy i przebudowy centrum handlowo-targowego Koszary Ułańskie, przez cały czas są i będą czynne na jego terenie liczne punkty handlowe, oferujące wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze, przemysłowe oraz wysokiej jakości płody rolne pochodzące od lokalnych producentów rolnych powiatu pszczyńskiego. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia (i nie tylko) są okazją do odwiedzenia naszych stoisk, na które gorąco zapraszamy.

Różnorodność oferowanego tutaj asortymentu jest w stanie zaspokoić każdego klienta .

Koszary Ułańskie
"Koszary Ułańskie" zapraszają na przedświąteczne zakupy!


Znajdziecie tutaj Państwo nie tylko artykuły codziennej potrzeby dla siebie, ale również doskonale nadające się na prezenty. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy liczne i bardzo atrakcyjne promocje, które trudno będzie znaleźć gdziekolwiek indziej.

Korzystając z okazji zbliżających się świąt, wszyscy sprzedawcy Koszar Ułańskich życzą Państwu ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa każdego dnia do godziny 17.00, a w sobotę do 13.00. Jednocześnie informujemy, że w przedświąteczną niedzielę 21 grudnia nasze Centrum Handlowe czynne będzie w godzinach od 9.00 do 14.00.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

---

Koszary Ułańskie
ul. Kopernika 3
43-200 Pszczyna