pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2545

Rozwiń swoją muzyczną pasję!

Artykuł sponsorowany:

Chcesz rozpocząć naukę gry na pianinie, keyboardzie lub syntezatorze? Zapisz się na innowacyjne lekcje muzyki. Nieważne czy jesteś dzieckiem, nastolatkiem czy osobą dorosłą - skorzystaj z oferty "lekcjebartek" i rozwiń swoją pasję!

Lekcjebartek to nowoczesne metody nauczania gry na instrumencie. Program tworzony jest zawsze indywidualnie, by był dopasowany do umiejętności, zainteresowania i potrzeb ucznia.

lekcjebartek


Lekcje przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Warsztaty dla najmłodszych mają charakter zabawy i opierają się na systemie motywacji ucznia, między innymi w postaci nagród za chęć pracy- karty motywacyjne. Zajęcia grania dla młodzieży i dorosłych mają charakter rozwijania hobby.

Nauka obejmuje ćwiczenia praktyczne i wiedzę teoretyczną z muzyki, opartą na renomowanych podręcznikach i materiałach własnych prowadzącego. Podczas zajęć jest wykorzystywany nowoczesny sprzęt multimedialny wyposażony w specjalistyczne aplikacje (do nauki rytmiki, czytania nut itp.). Równocześnie prowadzony jest zeszyt, w którym szczegółowo opisana jest każda lekcja i zestaw ćwiczeń na czas pomiędzy zajęciami. Ponadto każdy uczeń otrzymuje konto na autorskiej platformie e-learningowej, gdzie ma dostęp do quizów oraz materiałów w formie elektronicznej.

Godzina i czas zajęć dopasowywane są indywidualnie.

Lekcje odbywają się w domu ucznia, lub w przystosowanym do tego celu pomieszczeniu.

Szkółka posiada własne studio nagrań, gdzie uczniowie mogą rejestrować swoją grę oraz uczyć się obsługi oprogramowania do produkcji muzycznej.

Bądź na bieżąco z ofertą zajęć i śledź fanpage na facebooku - www.facebook.com/lekcjebartek.

Firma świadczy dodatkowo dla firm i osób prywatnych usługi informatyczne związane z sieciami komputerowymi, serwisem urządzeń, nawigacją, telewizją i systemami samochodowymi. Prowadzi również szkolenia informatyczne oraz kompleksową obsługę multimedialną konferencji. Pełną ofertę znajdą Państwo pod adresem www.lekcjebartek.pl.

---

lekcjebartek
tel. 781-447-477
tel. 609-243-811
www.lekcjebartek.pl