pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2005
  • wyświetleń: 1704

Wczoraj i dziś Gminy Suszec - nowa monografia Orli

18 stycznia (wtorek) w Domu Kultury w Suszcu odbędzie się promocja książki Zygmunta J. Orlika "Wierność korzeniom - wczoraj i dziś Gminy Suszec". W programie przewidziano spotkanie z autorem oraz występ chóru "Pogodna Jesień" suszeckiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Najnowsze dzieło Zygmunta Orlika to w pewnym sesnsie kontynuacja książki sprzed 10 lat zatytułowanej "Gmina Suszec - szkice z dziejów".

Jest jednak opracowaniem znacznie szerszym, bogatszym, a także opisującym ostatnie 10 lat, w czasie których tak wiele się w Gminie Suszec zmieniło.

www.pless.pl/wydarzenia/zdjecia/2005/monografia_suszec.jpg border=1 align=left hspace=8 vspace=6>"Wierność korzeniom - wczoraj i dziś Gminy Suszec zawiera przebogaty materiał archiwalny, szczegółowe kalendaruim ważnych wydarzeń dotyczących poszczególnych miejscowości w gminie, ciekawe ilustracje kartograficzne oraz bogaty materiał zdjęciowy, w tym interesujące zdjęcia lotnicze.

Omawianą książkę można będzie zakupić podczas spotkania w cenie 25 zł. Później zainteresowani będą mogli ją nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu w tej samej cenie.

Początek spotkania o godz. 17.

Krzysztof Spyra, fot. Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.