pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2005
  • wyświetleń: 3080

Wypadek na drodze Pszczyna - Miedźna

Dziś (wtorek) około godziny 10 doszło do wypadku w którym na szczęście nie doszło do tragedii. Jadący od strony Pszczyny w kierunku Miedźnej kierowca tira nie opanował pojazdu, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wylądował w rowie.

Wypadek na drodze Pszczyna - Miedźna - 4.01.2005


Kiedy reporterzy Gazety Pszczyńskiej dotarli na miejsce zdarzenia postanowili zapytać kierowcę co się stało. Ten jednak ukrył się przed nimi i nic nie chciał powiedzieć.

Obsługujący wypadek pracownicy pomocy drogowej przyjechali na miejsce przed radiowozem policyjnym. Na drodze Pszczyna - Miedźna doszło do zamieszania, tworzyły się tasiemcowe korki, policja kierowała ruchem.

Na razie trudno powiedzieć co było przyczyną wypadku. Nie wiemy też jaki ładunek znajdował się w samochodzie. Wiemy, że mogło tam dojść do tragedii. Apelujemy o ostrożną jazdę drogi są mokre i śliskie. Utrudnienia na tej trasie trwały do godziny 13.30.

Foto: Justyna Gałka, Tekst: Daniel Dziewit / Gazeta Pszczyńska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.