pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2005
  • wyświetleń: 2316

Orkiestra na pszczyńskim rynku

Wreszcie doczekaliśmy się finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pszczyńskim rynku. Impreza, której gwiazdą wieczoru będzie Negatyw, nie jest bynajmniej inicjatywą Urzędu Miasta, Starostwa, czy też Pszczyńskiego Centrum Kultury. Zorganizowało ją trzech młodych ludzi - Tomasz Folek, Kuba Cieślik oraz Tomasz Zjawiony, którzy podczas jednego spotkania ustalili szczegóły i wzięli się ostro do roboty.

I tak 9 stycznia (niedziela), po raz pierwszy w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pszczyniacy mogą bawić się z Orkiestrą na pszczyńskim rynku. Wystąpią Insekty, zespół szantowy Shantana, Dos Tetas oraz gwiazda wieczoru - Negatyw.

Oprócz tego licytacje, pokazy iluzjonisty, pokazy break dance oraz wiele innych atrakcji. O godz. 20 zabłyśnie "Światełko do nieba" - organizatorzy przygotowali dla wszystkich zimne ognie, które rozświecą cały rynek.

Zbiórkę pieniędzy przeprowadzać będą wolontariusze z liceum im. Bolesława Chrobrego, przy którym mieści się sztab WOŚP.

Na rynku stanie również ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, gdzie będzie można oddać krew. Wszystkim ciekawskim strażacy udostępnią swój wóz strażacki, a głodnym zaproponują gorącą grochówkę. W klubie pod "13" będzie można obejrzeć wystawę malarską.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się hasłem "Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii.

Nad bezpieczeństwem całej imprezy oprócz policji i straży miejskiej bedzie czuwać agencja ochroniarska Proxima.

mot

www.pless.pl/branze/wosp/wiecej.php?action=pokaz&id=3667&akt=1 class=dodaj>zobacz program imprezy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.