pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2014
  • wyświetleń: 1825

Mundurowi z wizytą w "Bajce"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Przedszkole Publiczme "Bajka" we Frydku" podaj

Pszczyńscy policjanci gościli u maluchów we Frydku. Dzieci z przedszkola o wdzięcznej nazwie "Bajka" były zachwycone możliwością zobaczenia stróżów prawa i policyjnego sprzętu z bliska. Największym zainteresowaniem cieszyły się kajdanki i maskotka Sznupka.

Policjanci przypomnieli przedszkolakom o ogólnych zasadach bezpieczeństwa. Zaakcentowali zasadę ograniczonego zaufania na drodze i w stosunku do obcych osób. Podczas spotkania, tradycyjnie już, wyświetlono film " Sznupek radzi jak być bezpiecznym..." będący rodzajem bajki o zasadach obowiązujących na drodze opowiedzianej przed policyjną maskotkę.

Bajka, policja, przedszkole,
Policjanci odwiedzili "Bajkę". · fot. Policja


Dużą atrakcją dla milusińskich była także taneczna zabawa, podczas której dzieci mogły zatańczyć oraz zaśpiewać do słów i muzyki piosenki "My przepisy dobrze znamy".

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminne Przedszkole Publiczme "Bajka" we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Przedszkole Publiczme "Bajka" we Frydku" podaj