pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 3 października 2014
  • 10 października 2014
  • wyświetleń: 1825

Poezja i muzyka w 13: Kocie tango

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj

Za nami:

Kolejne spotkanie z pięknym polskim słowem poetyckim zatytułowane zostało "Kocie tango". Postanowiliśmy pokazać, że najwięksi twórcy bardzo kochali zwierzęta i poświęcili im bardzo wiele utworów.

PCKul, 13


Piątkowy wieczór zostanie poświęcony kotom. Te piękne stworzenia towarzyszą człowiekowi od wieków i ciągle są niedoceniane. A przecież wiadomo, że głaskanie kota uspokaja ciśnienie krwi, łagodne mruczenie pomaga zasnąć a ciepło futerka pozwala się zrelaksować.

Ale tak naprawdę testy o mruczkach są tylko pretekstem spotkania. Chcemy tym razem poprosić naszych gości, aby wspomogli Zwierzęcą Arkadię, fundację non profit, która pomaga w Pszczynie i okolicy wszystkim potrzebującym zwierzętom.

W trakcie wieczoru zbierać będziemy do specjalnych skarbonek datki, które pomogą Fundacji w prowadzeniu działalności, umożliwią uregulowanie rachunków za leczenie, wyżywienie i opiekę porzuconych skrzywdzonych przez człowieka zwierząt. Towarzyszyć nam będą zdjęcia psów i kotów znajdujących się pod opieką Arkadii.

Dlatego bardzo prosimy o obecność wszystkich, którzy kochają poezję i zwierzęta. Liczymy na Państwa hojność. Każda złotówka wrzucona do skarbonki przeznaczona zostanie na potrzeby tych biednych stworzeń. W zamian oferujemy wiersze i piękne piosenki z kotem w tle.

Zapraszamy w piątek 10 października o godzinie 18.00 do "13". Jak zwykle czekamy z filiżanką kawy i wspaniałym słowem polskim.

Renata Zborowska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Poezja i muzyka pod 13

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Poezja i muzyka pod 13" podaj