pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 września 2014
  • wyświetleń: 2642

Finansowe wsparcie dla UTW

Uniwersytet Trzeciego Wieku w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego "Teraz jest nasz czas - aktywizacja seniorów w gminie Pszczyna" otrzyma z Urzędu Miejskiego kwotę 15 tys. zł. Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, prezes Stowarzyszenia UTW Ewa Kołodziejczyk oraz wiceprezes Krystian Latko w poniedziałek 29 września podpisali umowę.

Zadanie polega na zorganizowaniu w ramach PUTW zajęć edukacyjnych, artystycznych, sportowych i rekreacyjnych dla 200 mieszkańców gminy Pszczyna w wieku 50+ . Będą one realizowane w postaci wykładów plenarnych dla wszystkich beneficjentów oraz zajęć w sekcjach zainteresowań.

UTW, Uniwersytet, burmistrz
Wsparcie dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku · fot. UM Pszczyna


Zorganizowane zostaną m.in.: lektoraty z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego, zajęcia wspomagające sprawność fizyczną seniorów / gimnastyka rehabilitacyjna, pływanie, joga, spacery z kijkami /, warsztaty z rękodzieła artystycznego, malarstwa, rysunku i fotografii, filozofii, psychologii i wokalne oraz zajęcia z komputerem.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.