pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 września 2014
  • wyświetleń: 4661

Powiat: włamania i kradzieże

Nie ma w naszym powiecie tygodnia, kiedy policja nie musiałaby interweniować w sprawie włamań i kradzieży. W ostatnich dniach było podobnie.

Bardzo źle zapisał się w policyjnych statystykach poniedziałek, 22 września. Już rano nieznany sprawca uszkodził metalowe drzwi wejściowe do mieszkania przy ulicy Skłodowskiej-Curie w Pszczynie. Straty wyceniono na 1200 złotych. Jaki był motyw tego działania, wandalizm czy także włamanie, na to dziś ciężko jeszcze odpowiedzieć.

Tego samego dnia na terenie złomowiska samochodów w Radostowicach skradziono saszetkę 30-latka z pow. bielskiego, w której były dokumenty i pieniądze. W godzinach popołudniowych złodziej połasił się także na portfel z torebki leżącej pod ladą w kawiarni na rynku. Wraz z portfelem zniknęły pieniądze i dokumenty 29- letniej mieszkanki Pszczyny.

W godzinach wieczornych włamano się do lokalu przy ulicy Świerczewskiego w Pawłowicach. Sprawca (podobnie jak w przypadku innych poniedziałkowych wydarzeń - nieznany) wyłamał zamek w drzwiach i wyniósł kasę fiskalną z pieniędzmi.

27 września policja zanotowała dwa włamania. W Warszowicach nieznani sprawcy wyważyli drzwi wejściowe i włamali się do sklepu spożywczego przy ulicy Boryńskiej. Skradli dwie kasetki metalowe z pieniędzmi oraz szuflady, w których były opakowania z tytoniem.

Nieco później nieustalony sprawca wyłamał okna na parterze domu przy ulicy Podlesie w Pielgrzymowicach i wszedł do środka. Niczego jednak nie skradł.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.