pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 września 2014
  • wyświetleń: 3244

Poseł odszedł z Twojego Ruchu

Poseł Artur Górczyński z Goczałkowic-Zdroju nie będzie już członkiem klubu poselskiego Twój Ruch. Taką informację podały w piątek ogólnopolskie media.

Artur Górczyński
Artur Górczyński, jeszcze "w barwach" Ruchu Palikota


Artur Górczyński jest w grupie kilkunastu posłów, którzy opuszczają Twój Ruch. Na stronie zainteresowanego i profilu facebookowym nie pojawiła się jeszcze jakakolwiek informacja o odejściu z klubu TR, jednak decyzję tę zdaje się potwierdzać brak udziału w konferencji prasowej Twojego Ruchu oraz zniknięcie z listy członków klubu parlamentarnego na stronie Twojego Ruchu.

Mieszkaniec naszego powiatu swoją ogólnopolską karierę polityczną rozpoczął w 2011 roku. W wyborach do Sejmu RP zdobył 9980 głosów, co pozwoliło mu uzyskać mandat poselski. W październiku 2013 roku, w wyniku przekształcenia Ruchu Palikota, został działaczem partii Twój Ruch. Kandydował bez powodzenia w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.