pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 września 2014
  • wyświetleń: 7034

Co oprócz kas będzie na dworcu?

Wraz z wyremontowanym budynkiem dworca w jego wnętrzach pojawiły się nie tylko nowe udogodnienia dla podróżnych takie jak główna hala czy poczekalnia, ale także nowe pomieszczenia pod działalność komercyjną. Wiele wskazuje na to, że już niebawem pojawią się w nich pierwsi najemcy.

Już za kilka dni, od 1 października, na dworcu kolejowym pojawi się punkt informacji turystycznej. Będzie to z pewnością duża pomoc dla tych osób, które chcą zwiedzić naszą miejscowość oraz region, a do Pszczyny dojechały pociągiem i zastanawiają się w którym kierunku wykonać pierwsze kroki.

Umowę na najem lokalu podpisał z PKP już powiat pszczyński.

- Mamy do dyspozycji jedno pomieszczenie kasowe, które będzie przystosowane do obsługi klientów. Będą wydawane tam materiały promocyjne, a w przyszłości być może będzie tam prowadzona także sprzedaż biletów - mówi Szymon Sekta, sekretarz powiatu, który nie ukrywa również, że liczy na to, aby w zakresie wspólnej promocji z powiatem współpracowały gminy.

Dworzec kolejowy po remoncie - 16.09.2014 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


W pomieszczeniach komercyjnych być może już wkrótce zagoszczą salon prasowym i lokal gastronomiczny. Jeden z przedsiębiorców postanowił zwrócić się poprzez redakcję z pytaniem do mieszkańców o to, czego najbardziej oczekujecie w części komercyjnej dworca. Czekamy na Wasze odpowiedzi w ankiecie, jak i propozycje w komentarzach pod artykułem.new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.