pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 września 2014
  • wyświetleń: 1790

Wyróżnienie dla gminy Pawłowice

Gmina Pawłowice otrzymała honorowe wyróżnienie w IV edycji Ogólnopolskiego Programu "Samorząd, który wspiera MŚP", a pełniący funkcję wójta Marek Lucjan odebrał tytuł "Wójta - Lidera, który wspiera MŚP". Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa Śląskiego, która odbyła się 22 września w Katowicach w ramach odbywającego się Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Gmina Pawłowice trzykrotnie była laureatem programu, którego celem jest wyłonienie i promocja samorządów stwarzających przedsiębiorstwom sektora MŚP dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej oraz wspierających rozwój tego sektora.

Kapituła IV edycji programu, na podstawie analizy wniosków i ankiet nadesłanych przez uczestników, przyznała trzy certyfikaty "Samorząd, który wspiera MŚP". Zdecydowała również w sposób szczególny nagrodzić te jednostki samorządu terytorialnego i ich związki, które aktywnie wspierają działania dotyczące sektora MŚP, przyznając im wyróżnienia honorowe. Wśród wyróżnionych znalazła się również gmina Pawłowice.

Wyróżnienie dla gminy Pawłowice - 22.09.2014 · fot. UG Pawłowice


Tadeusz Donocik (prezes Regionalnej Izby Gospodarczej z Katowic) zaznaczył, że gmina Pawłowice od wielu lat prowadzi działania wspierające małe i średnie przedsiębiorstwa. Ich inicjatorem był zmarły przed dwoma miesiącami wójt Damian Galusek, ale jego działania są nadal kontynuowane.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.