pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 września 2014
  • wyświetleń: 2142

Remont placu przy Komendzie

W Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie dobiegają końca prace związane z modernizacją jednostki. Inwestycja jest realizowana w ramach programu standaryzacji komend i komisariatów Policji.

Program ten zakłada poprawę warunków obsługi obywateli oraz pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Realizacja inwestycji rozpoczęła się na początku tego roku. Zgodnie z planem, prace mają zakończyć się jeszcze z końcem 2014 roku.

W ramach zaplanowanych prac realizowany jest remont garaży i budynku warsztatu, który docelowo zostanie przeznaczony na szatnie dla policjantów. Pracownicy firmy budowlanej w wymienionych pomieszczeniach wymienili m.in. wszystkie instalacje, okna, posadzki.

Remont terenu wokół Komendy Policji w Pszczynie - 09.2014 · fot. KPP Pszczyna


Świeżego blasku nabrała także elewacja tych budynków. Już wkrótce, nowe szatnie dla stróżów prawa zapewnią im komfortowe warunki przygotowania się do służby i z pewnością przyczynią się do poprawy warunków socjalnych.

Budowlańcy nie zapomnieli także o nawierzchni wokół jednostki. Nowa kostka brukowa i świeżo położony asfalt zapewnią za niedługo estetyczny wygląd i komfort poruszania się po placu.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.