pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 września 2014
  • wyświetleń: 3602

2,5 mln zł na kolektory słoneczne

Ponad 2,5 miliona złotych ze środków unijnych uzyskała Gmina Miedźna na realizację zadania: "Modernizacja źródeł ciepła w budownictwie jednorodzinnym na terenie Gminy Miedźna".

Ankieta dotycząca kolektorów słonecznych w gminie Miedźna

Realizacja przedsięwzięcia przewidziana jest na lata 2015 - 2019. Przedmiotem projektu będzie zamontowanie indywidualnego zestawu kolektorów słonecznych wraz z montażem zasobnika ciepłej wody, układu pompowego, układu bezpieczeństwa i układu hydraulicznego dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Skład zestawu będzie dobierany indywidualnie w zależności od rodzaju i stanu istniejących elementów instalacji wodnej i grzewczej w danym budynku oraz ilości osób w gospodarstwie domowym.

Inwestycja sfinansowana zostanie ze środków:
  • Unii Europejskiej w wysokości 85% (2.528,412 zł)
  • własnych mieszkańców 14%
  • budżetu gminy Miedźna 1%


Wójt Bogdan Taranowski zaprasza wszystkich mieszkańców będących właścicielami domów jednorodzinnych, zainteresowanych realizacją przedmiotowego przedsięwzięcia o wypełnienie ankiety. Druki należy składać w kancelarii Urzędu Gminy Miedźna, ul. Wiejska 131, 43-227 Miedźna (I piętro) w terminie do 31 października.

Szczegółowych informacji udziela Referat Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Geodezji i Mienia tel. (32) 211-61-60 wew. 29.
Wypełnione ankiety umożliwią podpisanie umowy o dofinansowanie pomiędzy Gminą Miedźna a Samorządem Województwa Śląskiego. 

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.