pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 września 2014
  • wyświetleń: 3337

Otrzymali siatkarskie odznaczenia

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu Maciej Stieber i Mariusz Błaszczyk zostali odznaczeni Srebrną Odznaką Honorową Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Z kolei na ręce przedstawicieli klubu PLKS Pszczyna trafił specjalny grawerton gratulacyjny.

- W imieniu całej społeczności siatkarskiej naszego województwa, chcę powiedzieć, że siatkówkę pszczyńską zawsze z chęcią wspieraliśmy, ponieważ klimat, miejsce i warunki zawsze były jej przyjazne. Siatkówka pszczyńska z roku na rok potężnieje. Powstało tu już stowarzyszenie, które ma dorobek w postaci zespołu pierwszoligowego - powiedział prezes Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, Witold Grochowski.

Otrzymali siatkarskie odznaczenia - 17.09.2014 · fot. BM / pless.pl


Zgodnie z decyzją Komisji Historycznej i Odznaczeń Polskiego Związku Piłki Siatkowej Srebrną Odznaką Honorową zostali odznaczeni pan Maciej Stieber i pan Mariusz Błaszczyk. Na ręce przedstawicieli klubu PLKS Pszczyna wręczony został pamiątkowy grawerton, przyznany za zdobycie awansu do I ligi w piłce siatkowej kobiet w sezonie 2013/2014.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.