pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2014
  • 24 września 2014
  • wyświetleń: 2057

120 tys. na remont ul. Jesiennej

Ulica Jesienna wymaga remontu. Gmina Goczałkowice-Zdrój uzyskała dofinansowanie w kwocie 120 tysięcy złotych na usunięcie skutków klęsk żywiołowych, które zostanie wykorzystane na ten cel.

ulica Jesienna, Goczałkowice-Zdrój
Ulicę Jesienną czeka remont. · fot. Google Street View


Ulica Jesienna w Goczałkowicach-Zdroju zostanie wyremontowana na odcinku od skrzyżowania z ulicą Źródlaną do ulicy Róż. Wraz z remontem nawierzchni, budowlańcy wykonają prace związane z modernizacją istniejącej kanalizacji deszczowej, studni rewizyjnych i wpustów ulicznych. Nawierzchnia oraz wjazdy zostaną wykonane z kostki betonowej.

Prace mają zostać zakończone do 24 listopada. Zadanie wykona firma F.U.H. M & S BRUK Michał Szczygieł, Szymon Zieleźnik s.c, za kwotę ofertową 339 542,27 zł brutto.

Pieniądze na realizację tego zadania zostały przyznane Gminie Goczałkowice-Zdrój z rezerwy celowej budżetu państwa, w formie promesy na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Środki mogą być przeznaczone wyłącznie na zadanie ujęte w protokole strat powstałych w wyniku powodzi, która wystąpiła na terenie gminy w dniach 24-25 czerwca ubiegłego roku, zweryfikowanych przez Komisję Wojewódzką powołaną Zarządzeniem Wojewody Śląskiego.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.