pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2014
  • wyświetleń: 2334

Jerzy Pawletko świętował 95 lat

Pan Jerzy Pawletko z Krzyżowic obchodził we wtorek swoje 95 urodziny. Wśród mieszkańców gminy Pawłowice coraz mniej jest osób, które mogą pochwalić się datą urodzenia przypadającą na początku XX wieku.

Pan Jerzy nie tylko może szczycić się swoim wiekiem i bogatym doświadczeniem życiowym, ale również cieszy się dobrym zdrowiem, które pozwala mu ciągle być aktywnym. Wśród ulubionych zajęć znajdują się m. in. spacery, na które wybiera się razem z córką.

Szanownego Jubilata odwiedzili w środę, 10 września, Marek Lucjan pełniący funkcję wójta Gminy Pawłowice oraz Małgorzata Sklanny kierowniczka Referatu Spraw Obywatelskich, aby osobiście złożyć mu życzenia, wręczyć list z gratulacjami, kwiaty i upominki z gminy Pawłowice.

urodziny Jerzy Pawletko
Pan Jerzy Pawletko z córką panią Janiną Nogły i panem Markiem Lucjanem. · fot. UG Pawłowice


Podczas rozmowy pan Jerzy interesująco opowiadał o czasach swojej młodości, doświadczeniach wojennych i rodzinie. Od 2006 roku jest wdowcem. Jubilat ma dwoje dzieci, 8 wnuków, 11 prawnuków i trzyletnią praprawnuczkę.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.