pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2014
  • wyświetleń: 4138

Pijany motocyklista w Grzawie

W ręce pszczyńskich mundurowych trafił kolejny nietrzeźwy motocyklista. Mężczyzna nie miał przy sobie obowiązkowej polisy, dowodu rejestracyjnego yamahy i kasku na głowie. Miał za to ponad 2 promile alkoholu we krwi i aktualny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Niepewna jazda i brak kasku na głowie motocyklisty to rzeczy, na które od razu zwrócili uwagę policjanci patrolujący w środę rejon ul. Wiejskiej w Grzawie. Dodatkowo, bardzo wczesna pora, jak na tak dużą "ekstrawagancję" na drodze, skłoniły mundurowych do podjęcia interwencji. Lista przewinień motocyklisty okazała się długa.

32-latek z Grzawy oprócz braku obowiązkowej ochrony głowy nie miał przy sobie jeszcze obowiązkowego ubezpieczenia i dowodu rejestracyjnego. To, co posiadał to zabroniona ilość alkoholu w organiźmie i, obowiązujący go jeszcze przez 2 lata, sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz, przyjdzie mu ponieść konsekwencje prawne swojego postępowania.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.