pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 września 2014
  • 12 września 2014
  • wyświetleń: 9970

Ice Bucket Challenge trwa dalej

Akcja Ice Busket Challenge nabiera rozpędu w naszym mieście. Oblały się już władze Pszczyny: burmistrz Dariusz Skrobol, starosta Paweł Sadza i dyrektor PCKulu Michał Czernek. Przyszedł czas na kolejne nominacje.

Panowie rzucili wyzwanie dyrektorowi Muzeum Zamkowego w Pszczynie Maciejowi Kluss, naczelnikowi Urzędu Skarbowego Bogusławowi Szarzyńskiemu, a także pomysłodawcy pszczyńskiego biegu o Puchar Carbo Asecura Jackowi Jucha.

Dwaj pierwsi nominowani nie podjęli wyzwania, jednak przesłali stosowne kwoty na rzecz nowotarskiego stowarzyszenia wspierającego osoby chore na stwardnienie boczne zanikowe. Zadaniu podołał jedynie pan Jacek Jucha. Zobaczcie, jak wykonał to wyzwanie.Na wyzwanie pana Jacka Juchy stawił się Dariusz Zuber, dyrektor MORiSu. Na terenie parku zamkowego wylał na siebie kubeł zimnej wody. Ponadto przelał także pieniądze na cele dobroczynne. Zachęcamy do obejrzenia jego filmiku.Osobą nominowaną przez dyrektora MORiSu był pan Jacek Lebioda, dyrektor zieleni miejskiej. Pan Jacek oblał się wodą, do której wrzucił kostki lodu. Wpłacił także stosowną kwotę na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie, którego prezesa nominował do zadania.Teresa Buczak, Prezes Stowarzyszenia Hospicjum Ojca Pio w Pszczynie, podjęła wyzwanie i wspólnie ze swoimi przyjaciółmi - wolontariuszami pracującymi w hospicjum - oblała się wodą. Kobiety dokonały też kolejnych nominacji i wpłaciły pieniądze na rzecz stowarzyszenia z Nowego Targu.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.