pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 września 2014
  • wyświetleń: 2522

Przedszkola przeszły remonty

W przedszkolach w Goczałkowicach-Zdroju sukcesywnie, w okresie wakacji są prowadzone prace remontowe. Każdego roku część obiektów jest odnawiana bądź modernizowana.

Celem tych działań jest poprawa funkcjonalności i bezpieczeństwa oraz podniesienie standardów technicznych budynków. W bieżącym roku, w Przedszkolu nr 1 za kwotę ok. 40 tysięcy złotych wykonano remont sali dydaktycznej mieszczącej się na parterze wraz z wymianą oświetlenia oraz remont fragmentu ogrodzenia. Roboty wykonywały goczałkowickie firmy: "A & T" Piszczek Adam Hojka Tomasz S.C. oraz GORKAP METAL STILL CONSTRUCIONS Łukasz Góra.

Remonty w Przedszkolu nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W Przedszkolu nr 2 dokończono modernizację pionu żywieniowego i wyremontowano salę dydaktyczną dla najmłodszych dzieci w tzw. niskim budynku. Ponadto wymieniono część drzwi, kaloryferów i parapetów. Łączna wartość remontów w tej placówce wyniosła ok. 83 tysiące złotych. Roboty wykonywało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SCALA BUD z Goczałkowic-Zdroju.

Remonty w Przedszkolu nr 2 w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.