pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 3 września 2014
  • wyświetleń: 2172

Nasiliły się kradzieże rowerów

Końcem sierpnia na terenie Pszczyny doszło do trzech kradzieży rowerów. Łączna wartość jednośladów wynosi ponad 3 tysiące złotych. Policjanci apelują o właściwe zabezpieczenie pojazdów.

22 sierpnia około godziny 18.00 nieznany sprawca po przecięciu kłódki włamał się do pomieszczenia piwnicznego przy ul. Korfantego, skąd skradł rower górski Author o wartości 1300 złotych.

Trzy dni później złodziej połasił się na pozostawiony na ulicy damski rower marki German, którego wartość wyceniono na 939 złotych.

Na kolejny skok nie trzeba było długo czekać. 28 sierpnia w godzinach popołudniowych, z terenu posesji w Ćwiklicach, nieustalony sprawca skradł rower górski Norf powodując straty w wysokości 1000 złotych.

Pamiętajmy, że utrudnimy złodziejom "pracę", jeśli zadbamy o fachowe zabezpieczenia. Warto skorzystać z mocnych i profesjonalnych blokad. Im więcej czasu i kłopotu zabierze złodziejowi kradzież, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy swój rower. Rower można też oznakować.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.