pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 września 2014
  • 5 października 2014
  • wyświetleń: 3998

Adaptacja pomieszczeń w OSP

Pomieszczenia przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasku zostaną zaadaptowane dla organizacji społecznych i mieszkańców sołectwa Piasek. Związane z tym prace budowlane będą przeprowadzone w tym roku.

Przebudowa pomieszczeń budynku, w którym znajduje się OSP Piasek, to zadanie, które znalazło się na trzecim miejscu budżetu obywatelskiego 2013. Ze względu na zły stan dachu zakres prac został poszerzony, a zadanie zrealizowane zostanie etapach. Oprócz remontu budynku wybudowany zostanie również parking.

Istniejący budynek OSP zostanie nadbudowany, dzięki czemu dotychczasowe pomieszczenia magazynowe będą przekształcone na salki. Remont ma na celu zorganizowanie dużego ośrodka kultury w Piasku, z którego pomieszczeń skorzystają lokalne organizacje i cała społeczność sołectwa.

Roboty budowlane według planów powinny się zakończyć do 15 grudnia. Przeprowadzi je firma Stolwit ze Studzienic za kwotę 134.537,58 złotych. W poniedziałek 29 września burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podpisał umowę na realizację tego zadania.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.