pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 września 2014
  • wyświetleń: 1374

Naukę języków czas zacząć!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hello interactive" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szkoła Języków Obcych Hello Interactive rozpoczyna zapisy na kursy językowe w roku szkolnym 2014/1015.

Hello Interactive


Hello Interactive


Zajęcia grupowe jak co roku odbywają się w szkołach uczniów, a indywidualne z dojazdem lektora do ucznia. Kursy indywidualne dopasowujemy do potrzeb uczniów. Współpracujemy również z native speakerami języka hiszpańskiego i angielskiego. Ceny naszych zajęć zaczynają się już od 7zł za lekcję w przedszkolu i 15zł w szkole!

Zapisy na kursy języka angielskiego i hiszpańskiego trwają do 15 września pod nr tel. 608-783-354. Kursy dla dzieci szkolnych prowadzone są w placówkach naszych uczniów, co daje możliwość uczestnictwa wszystkim chętnym ponieważ nie ma problemu z dowozem dzieci na zajęcia.

Kursy prowadzone są w małych grupach i przy użyciu najnowszych technologii, materiałów audiowizualnych, gier i zabaw ruchowych. Na życzenie organizujemy darmowe lekcje pokazowe. W przypadku dużej ilości chętnych w danej placówce możemy negocjować cenę!

Dlaczego warto się z nami uczyć?

Odpowiedź jest prosta, szkoła Hello Interactive stosując w swoim nauczaniu znane jako ICT (Information and Communication Technologies) technologie informacyjno-telekomunikacyjne wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom ministerialnym i europejskim dotyczącym nauczania języków obcych.

Udowodniono, że nowe technologie przyczyniają się w znacznym stopniu do poprawy wyników w nauce, ponieważ zwiększają zaangażowanie uczniów. ICT pozwalają na stworzenie autentycznych sytuacji komunikacyjnych, wprowadzają dynamizm w lekcje oraz sprawiają że zajęcia są dużo bardziej atrakcyjne. Poza tym nauczanie skoncentrowane jest głównie wokół przydatnych w życiu umiejętności komunikacyjnych rozwijanych poprzez najnowsze metody dydaktyczne. Nie brakuje też zabawy oraz indywidualnego podejścia.

Uczniowie mają możliwość aktywnego i dynamicznego uczestnictwa w lekcjach. To wszystko przyczynia się do ich motywacji i chęci uczenia się danego języka.

Gwarancja zadowolonych klientów!

Hello Interactive


  • Kursy grupowe oraz indywidualne dla dzieci i dorosłych.
  • Konwersacje z native speakerami.
  • Możliwość realizacji zajęć w szkole uczniów.
  • Zajęcia na terenie Pszczyny, Goczałkowic, Jastrzębia,Bielska-Białej i okolic.
  • Niskie ceny - sprawdź cennik (do pobrania).


100 zł rabatu dla rodziców organizatorów!

W tym roku przewidzieliśmy specjalny rabat aż 100 zł dla rodziców, którzy zorganizują i zgłoszą na kurs pełną grupę (7 osób) w swojej szkole i 50zł rabatu na kursy dla przedszkolaków.

Szkołę Hello Interactive wyróżniają niskie ceny i wysoka jakość zajęć prowadzonych w przyjaznej atmosferze i za pomocą najnowszych rozwiązań technologicznych a o ich skuteczności świadczy szerokie grono zadowolonych kursantów.

Kontakt:
Tel: 608-78-33-54 (od godziny 14.00 do 19.00)
www.hello-ie.pl
hello-ie@hotmail.com

Hello Interactive

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Brzozowa 65a

tel. 32 733 27 40
kom. 608 78 33 54

Hello interactive

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hello interactive" podaj