Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2014
  • 24 września 2014
  • wyświetleń: 3193

Remont fasady budynku Starostwa

Już wkrótce elewacja budynku Starostwa Powiatowego przy ul. 3 Maja 10 w Pszczynie zostanie wyremontowana. Inwestycja będzie kosztowała ponad 140 tysięcy złotych.

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zakończy się pierwszy etap z zaplanowanego remontu. Obejmuje on ścianę frontową z wejściem głównym oraz ściany boczne.

Starostwo - budynek
Starostwo Powiatowe w Pszczynie · fot. Powiat


Roboty polegać będą m.in. na: oczyszczeniu i zaimpregnowaniu cokołu i elementów z piaskowca, likwidacji pęknięć ścian, uzupełnieniu ubytków tynku i malowaniu elewacji, wymianie rur spustowych, czyszczeniu i malowaniu obróbek blacharskich i parapetów, remoncie schodów pod ganek oraz montażu na kalenicy dachu zabytkowego ozdobnego grzebienia, który został wcześniej zdemontowany i poddany renowacji.

Starostwo elewacja
fot. Powiat


Prace wykona goczałkowicki Renobud, który w przetargu zaproponował najniższą cenę za roboty budowlane. Będą one kosztowały 142.007,42 zł brutto.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.