pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 7386

Pożar kuchni w budynku w Górze

Od - zdawać się mogło - niewinnego garnka rozpoczął się pożar kuchni w budynku jednorodzinnym w Górze. Poszkodowana została jedna osoba, straty materialne również są spore.

Pożar, Góra, kuchnia, ogień, straż
Ogień pojawił się w kuchni domu jednorodzinnego. · fot. KP PSP Pszczyna


Do zdarzenia doszło po 18.00 przy ulicy Topolowej. Jak informuje straż pożarna, w wyniku nieostrożności doszło do zapalenia się oleju w garnku i w konsekwencji pożaru kuchni.

Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia i dogasili się tlące materiały palne. Zdemontowali również część spalonego wyposażenia, oddymili i przewietrzyli pomieszczenia w budynku.

Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego, zabrał do szpitala 35-letnią lokatorkę, która przed przybyciem straży pożarnej podjęła próbę gaszenia.

W wyniku pożaru, spaleniu uległy meble kuchenne, pochłaniacz, 10 m kw. boazerii oraz zniszczone zostały: kuchenka gazowa, zlewozmywak, okno, kuchenka mikrofalowa, wanna, instalacja elektryczna, lampa kuchenna.

W działaniach brały udział trzy zastępy JRG Pszczyna, zastęp OSP Góra, a także zespół Pogotowia Ratunkowego Pszczyna oraz patrol policji.

new / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.