pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2258

Sylwia Indeka na Igrzyskach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj

Na odbywających się w Nanjing w Chinach 2. Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży U-18 reprezentantka LKS Pszczyna Sylwia Indeka zwyciężyła w finale B biegu na 1500m.

Reklama

Sylwia, w biegu eliminacyjnym (22 sierpnia) na 1500m z czasem 4:30,80 zajęła 6. miejsce. Niestety, zabrakło jej ok.1,5 sekundy, aby awansować do finału A tej konkurencji. Po trzech dniach przerwy - 25 sierpnia, wystartowała w finale B, w którym po mądrze rozegranym biegu i bardzo dobrym finiszu na ostatniej prostej zwyciężyła w czasie 4:36,33.

W klasyfikacji generalnej biegu na 1500m zajęła ostatecznie 11. miejsce. W finale A zwyciężyła Etiopka Kokeb Alemu z czasem 4:15,38.

Przed Sylwią jeszcze jeden start na igrzyskach - w sztafecie 8x100m wystartują lekkoatleci ze wszystkich krajów i konkurencji na drodze losowania. To będzie prawdziwa przyjemność i zabawa dla młodych zawodników na pożegnanie z Igrzyskami. Skład sztafety, w której wystąpi Sylwia podamy po losowaniu.

BM / pless.pl

źródło: MORiS Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sylwia Indeka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sylwia Indeka" podaj