pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

 • 26 sierpnia 2014
 • wyświetleń: 1767

BEST CJO: ucz się języków obcych!

Artykuł sponsorowany:

Wkrótce rozpoczyna się nowy rok szkolny 2014/2015. To najlepszy moment aby podjąć wyzwania, które niejednemu z nas krążyły po głowie od dłuższego czasu, ale jak to zwykle bywa, swoje plany ciągle odkładamy na później. Może właśnie teraz jest odpowiednia pora, aby zrealizować swoje marzenia o nauce obcych języków? Najważniejsze aby zrobić pierwszy krok. 

BEST


BEST


BEST


BEST


BEST


W nowym roku szkolnym 2014/2015 możemy zaproponować Państwu liczne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania, przy czym językiem wiodącym będzie jak dotychczas język angielski. Ponadto oferujemy zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci (od 6 roku życia) i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kurs przygotowujący do matury na poziomie rozszerzonym.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki lub soboty) oferujemy także kursy konwersacyjne na trzech stopniach zaawansowania. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE). Dla osób, które poznały już podstawy proponujemy kursy średniozaawansowane z włoskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Dla osób bardziej zaawansowanych w nauce tych języków proponujemy kursy konwersacyjne z niemieckiego, włoskiego i francuskiego.

Oprócz zajęć grupowych w oddziale oferujemy również zajęcia indywidualne, a także kursy dla klientów biznesowych.

W naszej centrali w Tychach poza najpopularniejszymi 6 językami możecie Państwo dodatkowo uczyć się na wszystkich poziomach języka czeskiego, szwedzkiego, norweskiego, arabskiego, chorwackiego, ukraińskiego, japońskiego, chińskiego, portugalskiego, niderlandzkiego, duńskiego, tureckiego, greckiego, perskiego, węgierskiego, słowackiego, bułgarskiego, rumuńskiego oraz polskiego dla obcokrajowców i inne.

Wybór kursów z aż 28 języków świata dowodzi, że BEST CJO pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z największych w Polsce.

Kursy wstępne - poznaj nasze metody!

Mają Państwo możliwość skorzystania z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić naszym przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zapraszamy do skorzystania z kursów wstępnych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów oraz szkoły. Wśród kursów wstępnych mamy kursy z angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także lekcje pokazowe z niemieckiego i włoskiego.

Super promocja na kursy wstępne!

Już teraz kursy wstępne w promocyjnej cenie! Za jedyne 30 zł mogą Państwo skorzystać z 8 godzin lekcyjnych nauki w przypadku języka angielskiego dla dorosłych oraz 4 godzin zegarowych dla dzieci i młodzieży. Promocja trwa do 13.09.2013 r.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów można uzyskać w sekretariacie BEST CJO.

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na kursach wstępnych i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej dowiedzieć się na naszej stronie www.bestcentrum.pl

W cenie kursu mnóstwo korzyści.

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu całorocznego otrzymają Państwo także:
 • podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
 • zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego i niemieckiego od poziomu średniozaawansowanego)
 • konwersacje i warsztaty językowe
 • egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE i ZD)
 • dostęp do biblioteki i medioteki językowej
 • dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
 • dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
 • konsultacje z lektorem
 • olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
 • imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy


Z tym artykułem korzystne rabaty!

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na zapisy i do skorzystania z sierpniowych i wrześniowych promocji - udzielamy atrakcyjnych rabatów dla nowych klientów i słuchaczy z kontynuacji, a także rabaty rodzinne, za drugi język obcy oraz za polecenie BEST CJO znajomym (rabat taki otrzymuje Słuchacz BEST CJO już zapisany na rok szkolny 2014/2015, który przyprowadzi do Sekretariatu nowego klienta (osobę, która w przeszłości nie była jeszcze słuchaczem BEST CJO) i po zapisaniu się tej osoby otrzymują dodatkowo po 30 zł rabatu). Zapraszamy również do zapisów on-line na naszej stronie internetowej. Więcej szczegółów na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO. Do zobaczenia w BEST CJO.

Z naszej strony na hasło "pless.pl" oferujemy Państwu rabat aż 100 zł na dowolnie wybrany kurs. Wystarczy przy zapisie w Sekretariacie powołać się na przeczytany poniżej artykuł.

Pszczyna zna angielski - Wielki Test Języka Angielskiego 2014!

Zapraszamy Państwa również do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu, jakim jest Wielki Test Języka Angielskiego 2014. Odbędzie się on również w Pszczynie. Centrum Języków Obcych BEST w Pszczynie jest jego lokalnym organizatorem - chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz pochwalić się, że Pszczyna zna angielski. Udział w Teście jest bezpłatny. Aby wziąć udział w Teście, należy się zarejestrować na stronie www.pszczyna.znaangielski.pl . Test odbędzie się 14 września 2014 r. o godzinie 14:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Pszczynie, II piętro. Nie może Cię zabraknąć! Przyjdź i baw się razem z nami! Do wygrania ciekawe nagrody rzeczowe.

Warto dodać, iż we wrześniu nasz Pszczyński oddział obchodzi swoje 10 urodziny, z tej okazji szykujemy dla Państwa wiele niespodzianek. Dla tego zapraszamy nowych klientów i naszych słuchaczy do świętowania razem znami!

Adres naszej szkoły językowej to:
"BEST" Centrum Języków Obcych
Pszczyna, Plac Targowy 15, II piętro

("budynek z wieżyczką")
Tel. (32) 447 07 23 lub 500 169 048
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: pszczyna@bestcentrum.pl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bielsko-Biała
ul. Cechowa 13
tel. (33) 821-99-55
kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15
tel. (32) 215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl