pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1789

Przedłuż sobie wakacje!

Artykuł sponsorowany:

Złota polska jesień tuż, tuż. Wrzesień nie jest typowo wakacyjnym miesiącem, jednak jeśli Wasze dziecko nie jest w wieku szkolnym, możecie spędzić atrakcyjny urlop nad morzem.

Pensjonat Wojciech Władysławowo


Sprawdź dlaczego warto wybrać się nad morze we wrześniu: znacznie niższe ceny niż w szczycie sezonu brak korków na trasach do wakacyjnych kurortów kameralna atmosfera, komfortowe warunki na plaży wrzesień to "złota jesień" z przyjemną pogodą (nie za gorąco, nie za chłodno) to idealny czas na połączenie urlopu z aktywnym wypoczynkiem to doskonały czas na pobyt zdrowotny z dzieckiem

Zatem jeśli Waszego planu urlopowego nie ogranicza rok szkolny, warto zastanowić się nad wypoczynkiem właśnie we wrześniu. Przy planowaniu wyjazdu warto jednak uwzględnić możliwość chwilowego załamania pogody (choć dotychczas lato nad morzem rozpieszcza) i skorzystać z oferty ośrodków, które oferują atrakcje dla dzieci na "niepogodę".

Taką propozycję przygotował Pensjonat Wojciech Władysławowo, który zaprasza na tygodniowe pobyty w ramach pakietów "Mama i Ja", "Rodzinka nad morzem" oraz "We dwoje".

Pensjonat Wojciech Władysławowo


Przykładowy koszt tygodniowego pobytu mamy z dzieckiem wraz z wyżywieniem wynosi 1199 pln. W ramach każdego z pakietów w cenie pobytu wliczono nielimitowane korzystanie z przestronnej sali zabaw dla dzieci z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych Gości. Nie zapomniano też o relaksie dla rodziców, dla których przygotowano strefę relaksu z saunami, urządzeniami do masażu czy całoroczną słoneczną plażą.

Sprawdź ofertę wrześniowych pakietów pobytowych we Władysławowie.

Pensjonat Wojciech Władysławowo