pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2014
  • 24 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 4990

O zdrowiu na Piastowskiej

W niedzielę, podczas Dni Pszczyny, na ulicy Piastowskiej odbyła się niecodzienna impreza plenerowa pod hasłem EXPO Zdrowie. Zwiedzający na każdym z ośmiu stoisk (tyle, ile zasad zdrowia) mogli dowiedzieć się czegoś na temat zdrowego stylu życia i sprawdzić swój stan zdrowia.

Można było dowiedzieć się więcej o diecie, ruchu, wodzie, świetle słonecznym, wstrzemięźliwości, powietrzu, odpoczynku i zaufaniu.

Expo Zdrowie, piastowska
Ulica Piastowska była w niedziele największą prozdrowotną arterią w naszym mieście. · fot. pless.pl


Podczas imprezy można było zmierzyć nieodpłatnie poziom cukru i tkanki tłuszczowej, ciśnienie krwi i wydolność oddechową, a także przejść test kondycyjny z pomiarem tętna i obliczyć wskaźnik masy ciała (tzw. BMI). Wszystkie wyniki zapisywane były na Osobistej Karcie Badań, na podstawie której dokonywana jest ocena wieku biologicznego oraz stanowi podstawę do indywidualnej konsultacji z lekarzem obecnym na wystawie.

Program realizował zespół specjalistów: lekarzy, promotorów zdrowia, terapeutów uzależnień, których wspieralilokalni wolontariusze - entuzjaści i praktycy zdrowego stylu życia.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.