pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2014
  • 13 września 2014
  • wyświetleń: 4125

Powstanie drenaż wokół dworca

Jesienią wykonany zostanie drenaż opaskowy wokół budynku dworca kolejowego w Goczałkowicach-Zdroju. To kolejne przedsięwzięcie, które docelowo ma sprawić, że obiekt znów stanie się wizytówką gminy i uzdrowiska.

Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie drenażu wokół budynku dworca kolejowego w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Uzdrowiskowej 74. Roboty obejmują wykonanie drenażu opaskowego wraz z izolacją ścian fundamentowych.

Dworzec kolejowy w Goczałkowicach-Zdroju
Dworzec kolejowy w Goczałkowicach-Zdroju · fot. pless.pl


- W przetargu uczestniczyły dwie firmy. O wyborze wykonawcy zadecydowała cena. Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Scala-Bud z Goczałkowic-Zdroju - informuje Maria Ożarowska z Urzędu Gminy w Goczałkowicach-Zdroju.

Wartość zamówienia to 144.157 złotych. Roboty rozpoczną się lada dzień. Na wykonanie zadania wykonawca ma 40 dni od przekazania placu budowy.

- Drenaż wokół budynku dworca to drugie zamówienie realizowane przez Urząd Gminy po przejęciu budynku od PKP w grudniu ubiegłego roku. W okresie maj-czerwiec wykonano przyłącze wodociągowe i przyłącze kanalizacji sanitarnej. Wykonano również przyłącze gazowe i energetyczne - mówi Maria Ożarowska.

Warto odnotować, że najbliższych dniach gmina ogłosi przetarg na pierwszy etap remontu budynku dworca kolejowego.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.