pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1700

Wyremontują budynek OSP w Woli

Budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli od dawna domagał się gruntownego remontu. Teraz ta inwestycja dojdzie do skutku.

osp wola
Budynek OSP w Woli · fot. Google Street View


14 sierpnia w siedzibie Urzędu Gminy Miedźna, wójt gminy Bogdan Taranowski podpisał z firmą Czak Wielobranżowy Zakład Usługowy umowę na "Termomodernizację i zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli".

Zakres inwestycji obejmuje między innymi: wymianę stolarki okiennej, ocieplenie elewacji, modernizację dachu, malowanie, izolację fundamentów, modernizację instalacji: wodociągowej, gazowej, centralnego ogrzewania.

Przeprowadzona modernizacja OSP Wola pozwoli przede wszystkim na uzyskanie dodatkowych pomieszczeń użytkowych na piętrze budynku, jak również poprawi warunki pracy druhów z OSP Wola.

Termin zakończenia realizacji inwestycji przewidziany jest na 31 października. Całkowity koszt inwestycji wynosi 427.415,28 złotych.

BM / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.