pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2543

Kolejne remonty dróg w Miedźnej

W gminie Miedźna trwają prace remontowe na kilku drogach. Wójt Bogdan Taranowski informuje, że jeszcze kilka takich przedsięwzięć jest w planie.

Drogowców można spotkać między innymi na ulicy Różanej w Woli, gdzie przebudowywana jest nawierzchnia. Równocześnie prowadzona jest modernizacja chodnika wzdłuż ulicy Lipowej wraz z położeniem nawierzchni asfaltowej na sześciu parkingach na osiedlu Wola II i modernizacja części chodnika przy ulicy Szkolnej w Woli.

Wykonawcą tych inwestycji jest wyłoniona w drodze przetargu firma Drogród z Ćwiklic. Całkowity koszt robót wynosi 400.561,47 złotych. Prace mają się zakończyć jeszcze w sierpniu.

Remonty dróg w gminie Miedźna - 14.08.2014 · fot. UG Miedźna


Remontowana jest także ulica Zbożowa oraz Poznańska w sołectwie Góra. A to nie koniec inwestycji w gminie.

- W najbliższym czasie czeka nas przebudowa kilku kolejnych dróg gminnych. Wyremontowana zostanie między innymi ulica Dąbrowa i Zapadź w sołectwie Góra. W przygotowaniu jest także dokumentacja na remonty kolejnych dróg gminnych w sołectwach: Wola, Miedźna oraz Frydek. Remonty wymienionych dróg gminnych zostaną przeprowadzone w bieżącym roku - informuje wójt gminy Bogdan Taranowski.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.