pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2010

Odkomarzanie w Goczałkowicach

We wtorek oraz w środę (12 i 13 sierpnia) od 5.00 do 8.00 oraz od 18.00 do 22.00 w Goczałkowicach-Zdroju prowadzona będzie akcja odkomarzania metodą naziemną.

Walka z komarami - ulotka

Akcja będzie prowadzona wzdłuż Kanaru i Potoku Goczałkowickiego, na terenie Parku Zdrojowego oraz na terenach podmokłych. Odkomarzania podjęła się bielska firma Dertex.

Jak zaznacza Urząd Gminy, firma Dertex będzie używała preparatów nieszkodliwych dla ludzi i zwierząt (jest w posiadaniu aktualnych atestów i kart charakterystyki tych środków).

Przed komarami można bronić się również indywidualnie. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach przygotowała specjalną ulotkę, w której informuje, jakie działania można przeprowadzić w domu i ogrodzie, by ograniczyć liczebność oraz uciążliwość komarów w najbliższym otoczeniu. Do pobrania po prawej stronie artykułu.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.