pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2014
  • 19 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 27357

"Kuchnia i Wino"... do wynajęcia

W ostatnich tygodniach z pszczyńskiego rynku gastronomicznego zniknął jeden z najbardziej znanych lokali - Restauracja "Kuchnia i Wino".

Restauracja zasłynęła w całym kraju po udziale w programie "Kuchenne rewolucje Magdy Gessler", który emitowała stacja TVN. Lokal został bardzo wysoko oceniony po wprowadzonych zmianach. W menu znalazło się wiele dań, które przyjeżdżało wiele osób z innych zakątków Polski.

Wcześniej w restauracji nagrywano także odcinki programu "Nie tylko o pomidorze na monitorze", który można było oglądać na portalu pless.pl. Obecnie do zobaczenia także w serwisie pszczyna.tv.

Obecnie na drzwiach lokalu przy ulicy Zdrojowej widnieje informacja, że pomieszczenia są do wynajęcia. Zniknął już przydrożny szyld i tablica świetlna, a o obecności restauracji w tym miejscu przypomna już tylko logo na elewacji budynku i drzwiach.

Restauracja Kuchnia i Wino - 12.08.2014 · fot. pless.pl


Właściciel "Kuchni i Wino" w rozmowie z nami zdementował pogłoski, jakoby chciał przenieść restaurację w miejsce dawnej kawiarni "Pszczynianka" przy pszczyńskim rynku.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.