Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2014
  • 21 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 21193

Kuchenne Rewolucje w Kobiórze

Magda Gessler po raz kolejny odwiedziła nasz powiat. Tym razem kuchenną rewolucję przeprowadzała w Zajeździe Bufet Country w Kobiórze. Odcinek programu z tego lokalu będziemy mogli obejrzeć już jesienią w stacji TVN.

Magdzie Gessler przyszło ratować polski "american dream" pewnego małżeństwa, które po licznych podróżach do USA postanowiło przy drodze krajowej nr 1 otworzyć Bufet Country w Kobiórze.

Jak dowiadujemy się z zapowiedzi programu, "miało być tak pięknie, a wyszedł przydrożny bar bez charakteru i z wyjątkowo niedobrym jedzeniem". Magda Gessler podjęła próbę nadania temu miejscu prawdziwie amerykańskiego sznytu, a menu ustaliła bezpośrednio z potencjalnymi klientami, czyli kierowcami tirów.

Zajazd Bufet Country · fot. zajazdcountry.pl


Jak się udała rewolucja? Można się o tym przekonać w zajeździe, który już oficjalnie proponuje menu sygnowane imieniem Magdy Gessler. W karcie dań znalazły się m.in.: zupa meksykańska, becon burger, żeberka westernowe.

Na odcinek z Kobióra musimy jeszcze trochę poczekać. Według zapowiedzi stacji TVN, pojawi się on w jesiennej ramówce.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w naszym powiecie. "Kuchenne rewolucje" z różnym skutkiem przechodziły już: Kuchnia i Wino w Pszczynie, Matalmara (Willa pod złotym ziemniakiem) w Goczałkowicach-Zdroju, Feniks (Modra Pyza) w Kobiórze.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.